ייעוץ משכנתאות

לקבלת שיחת ייעוץ מהמומחים שלנו > השאירו פרטים!

צריכים משכנתא? ברכות!

אמנם משכנתא הינה כנראה הצעד הכלכלי הגדול ביותר שאי פעם תעשו, אך עם זאת – היא ככל הנראה מקדמת אתכם פלאים לעבר הצעד הבא בחייכם: רכישת דירה בישראל.

נכון לשנת 2022, סכום המשכנתא הממוצע בישראל עומד על קרוב ל-1,000,000 שקלים. לקיחת משכנתא ללא ייעוץ משכנתאות, וללא ליווי והדרכה צמודים – ייתכן ותשלמו סכום כפול מזה שלקחתם. הליך המשכנתא הינו תהליך מורכב, הדורש ידע וניסיון כמו גם יכולות משא ומתן ותקשורת ישירה מול בנקים וגופי מימון שונים.

על מנת לבצע את התהליך על הצד הטוב ביותר, עליכם להגיע מצוידים היטב בידע, ניסיון והבנה המתאפשרים על ידי ייעוץ משכנתאות. אפשרות נוספת, היא לתת למומחים, המביאים עמם ידע ניסיון והבנה לעשות זאת עבורכם, ויחד אתכם. נכון להיום, הפריסה המקסימלית אותה תוכלו לבצע הינה לתקופה של 360 חודשים (30 שנה) והמימון המקסימלי אותו תוכלו לקבל הינו 75% מסך העסקה. על מנת להבין מהו גובה המימון הנכון לכם, ולאיזו תקופה מומלץ לכם לפרוס את המשכנתא,מומלץ להיעזר בשירות ייעוץ משכנתאות. צוות יועצי המשכנתא המומחים שלנו ישמח לעזור ולתת לכם שירות עם המון תשוקה וללא כל התחייבות. אנו יודעים להוזיל ולשפר עבורכם את תנאי המשכנתא, וללוות אתכם לכל אורך התהליך. מוכנים לצאת לדרך עם ייעוץ המשכנתאות שלנו?

משכנתא לדירה ראשונה

במשכנתא עבור רכישת דירה ראשונה, יוכלו לקבל הלווים הלוואה בגודל של עד 75% מימון. ככל שכושר ההחזר של הלווים טוב יותר, כך אחוז המימון יוכל להיות גבוה יותר. בכל מקרה, ההון העצמי המינימלי הנדרש הינו 25% משווי הנכס. ההון העצמי של הלווים, יחד עם הנכס הנרכש, ישמשו כבטוחה לגוף המממן. כך, יוכל הבנק לבצע מגוון פעולות על מנת להגן על עצמו, במידה והלווה אינו עומד בהחזרי המשכנתא החודשיים. 

משכנתא לדירה שנייה ומעלה

אדם הרוצה לקבל הלוואה נוספת בדמות משכנתא, כאשר יש ברשותו נכס קיים, לא יוכל לקבל יותר מ50% מימון. במקרים חריגים, ניתן לקבל יותר מ-50% מימון במשכנתא לדירה שנייה. כדי להבין יותר על ההיתכנות לכך וכיצד ניתן להשיג זאת, תהיו מוכרחים להיעזר בשירות ייעוץ משכנתאות על מנת להבין את הדברים טוב יותר ולפעול בדרך הנכונה ביותר עבורכם.

ייעוץ משכנתאות

תפקידו של יועץ המשכנתאות

בראש ובראשונה, ייעוץ משכנתאות מתבצע על ידי יועץ משכנתאות מוסמך. תפקידו הוא ללוות אתכם בכל שלבי תהליך לקיחת המשכנתא. תחילה, הוא יהיה זה שיעשה לכם סדר וידאג לארגן, יחד אתכם, את כל הניירת והמסמכים הנדרשים עבור הגשת הבקשה למשכנתא. שנית, יבצע מכרז בין הבנקים השונים, וידאג לשפר לכם את תנאי ההלוואה – תוך מקצועיות ושקיפות לכל אורך התהליך:

בירוקרטיה 

הפן הבירוקרטי הוא פן חשוב ביותר עליו יש לתת את הדעת בהליך ייעוץ משכנתאות. אדם פרטי אשר ניגש לקבלת משכנתא, יפנה לרוב לבנק אחד או שניים על מנת לשפר את ההצעה. התהליך עשוי לקחת זמן ולשאוב לא מעט אנרגיה. כמו כן, על מנת לבצע את המו״מ כהלכה יש להיות מקצועי ומנוסה. יועץ משכנתאות המתמחה בייעוץ משכנתאות ובעל נסיון עשיר, יעשה סקר שוק איכותי ויפנה לכמות גדולה של בנקים על מנת לשפר, ככל הניתן, את תנאי ההלוואה שלכם. 

מקצועיות 

חלק מתפקידיו של יועץ המשכנתאות כחלק מתהליך ייעוץ משכנתאות הוא להיות מקצועי יותר מהאדם הממוצע בתחום המשכנתאות. מכורח מקצועיותו, ידע לנתח כלכלית את העסקה, לתעדף את פריסת התשלומים, את ההצמדות השונות ועוד. בנוסף, יועץ המשכנתא ירכיב את תמהיל המשכנתא בהתאם לאופי ויכולות הלווה. 

ליווי צמוד

יש לזכור, כי במידה ותתחילו תהליך של ייעוץ משכנתאות, הליווי שתקבלו יהיה לכל אורך הדרך. כלומר, משלב הגשת המסמכים וביצוע המו״מ וכלה בניהול השוטף של המשכנתא, כולל אפשרויות חסכון ומחזור משכנתא במידה וקיימת היתכנות לכך לכל אורך חיי המשכנתא.

אני רוצה לקבוע שיחת ייעוץ!

מה תמצאו כאן באתר

מפתח עובר מיד ליד

תודה:)

אנחנו עושים את מירב המאמצים לחזור אל כל הלקוחות שלנו בהקדם.

נדבר בקרוב!

headphones-logo.png

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!